دکتر بدیعی : تثبیت رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی مهر تایید دیگری بر حرکت روبه‌جلو این دانشگاه است

دکتر بدیعی : تثبیت رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی مهر تایید دیگری بر حرکت روبه‌جلو این دانشگاه است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود تثبیت رشته محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی را مهر تائید دیگری بر حرکت روبه‌جلوی علمی این دانشگاه دانست و گفت: کیفی سازی در این مجموعه علمی عظیم از چند سال پیش آغازشده و روند آن با سرعت زیاد ادامه دارد.

دکتر سید حسین بدیعی  با قدردانی از دفاع جانانه و مستدل دکتر ولایتی از دانشگاه آزاد اسلامی افزود: به‌واقع وی بسیار منطقی و درخور شان این دانشگاه با قضیه رشته‌ها برخورد کرد و این نشان‌دهنده تجربه بالای رئیس هیات امنا در امور اجرایی و اشرافیت کامل او به این مجموعه علمی به لحاظ دغدغه‌های موجود و راه‌های پیشرفت آن است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی نقطه اتکای خیل عظیمی از جوانان این مرز و بوم برای ادامه تحصیل و کسب دانش و علم است، اظهار کرد: باید قدردان بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان که نیمی از آموزش عالی این کشور را بر دوش می‌کشد، بود و مجموعه دستگاه‌های اجرایی نیز در تنومندتر کردن درخت تناور دانشگاه آزاد اسلامی که با سرمایه خود و بدون کمک‌های دولتی به کار خود ادامه می‌دهد، بکوشند.

بدیعی با اشاره به این جمله دکتر ولایتی که دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت قرار گرفتن بین دانشگاه‌های درجه‌ یک بین‌المللی را دارد، بیان کرد: واقعا این مجموعه عظیم علمی تاکنون نشان داده است که علی‌رغم روی پای خود ایستادن و بدون اتکا به پشتوانه‌های حمایتی خاصی که بعضا از دیگر دانشگاه‌ها می‌شود، توانسته است به لحاظ کمی و کیفی در مرتبه خوبی در ایران و جهان قرار گیرد و توسعه واحدهای برون‌مرزی نیز خود گویای گسترش برند دانشگاه آزاد اسلامی به اقصی نقاط جهان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود ابراز امیدواری کرد که وزارت علوم با همکاری و تعامل بیشتر با دانشگاه آزاد اسلامی بار سنگینی از هزینه‌های آموزش عالی را از دوش دولت بردارد و در تقویت جایگاه این دانشگاه اهتمام ورزد.

  • دوشنبه 19 تير 1396
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

سه شنبه 26 تير 1397 . 06:45 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی