دیدار ریاست دانشگاه با مسؤولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود روز چهارشنبه 97/4/13 جلسه ای به میزبانی ریاست محترم دانشگاه آقای دکتر ابوالقاسمی فر و با حضور آقای دکتر ساداتی نژاد ریاست مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان، آقای مهندس جعفری ریاست امور دفاتر هم اندیشی دانشگاه¬های کل کشور و دبیر هم اندیشی اساتید آقای دکتر رحیمی در اتاق ریاست دانشگاه برگزار گردید.

در این دیدار ریاست محترم دانشگاه ضمن خیرمقدم به مهمانان و تشکر از تشریف فرمایی ایشان در خصوص مسائل مختلف دانشگاه و سیاستگذاریهای خرد و کلان و اهداف متعالی آن مطالبی را به اطلاع مهمانهای حاضر در جلسه رساندند.

از نکات مهم در صحبتهای ریاست محترم دانشگاه تاکید ویژه بر استفاده از دانش و ایده های اساتید دلسوز و کارمندان متعهد و زحمتکش دانشگاه در خصوص حل مشکلات اقتصادی، فرهنگی، آموزشی و تربیتی بود. ایشان همچنین بر عزم جدی در مشارکت کلیه پرسنل دانشگاه برای حل مشکلات بخصوص در بخش مالی و درآمدزایی به عنوان یکی از سیاستهای کلیدی پیش رو نام بردند. ایشان در ادامه افزودند" ما در پی ایجاد یک فضای کاری صمیمی، با نشاط و خودمانی هستیم که همه این مجموعه را از آن خود بدانند دست به دست هم دهند وهمگان خود را جزء خانواده این دانشگاه به حساب آورند."

 پس از آن دکتر ساداتی نژاد ضمن تبریک به میزبان خود در خصوص قبول زحمت ریاست دانشگاه و آرزوی سلامتی و توفیق برای ایشان در اداره امور دانشگاه، تاکید ویژه در خصوص توجه و حساسیت به اساتید دانشگاه را توصیه کردند و اضافه کردند:"بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، اساتید بازوهای توانمند نظام و رهبری هستند و این بازوها باید تقویت و حمایت شوند." ایشان در ادامه بر ضرورت برگزاری کارگاه­های ضیافت اندیشه برای دانش افزایی اساتید تاکید کرده و بر برگزاری نشستهای هم اندیشی وکرسی های آزاد اندیشی استادان و نخبه­گان دانشگاه سفارش کردند. نماینده نهاد نمایندگی رهبری همچنین درخصوص تقویت احساس و عاطفه دینی و معنوی و ارزشهای اخلاقی و دانشگاهی، تعهد و مسایل فرهنگی و تربیتی توصیه هایی را بیان کردند و نقش اردوها و سفرها را یاداور شدند.

در پایان دبیرهم اندیشی اساتید آقای دکتر رحیمی درباره هماهنگی و اهداف این دیدار و برنامه های دفتر هم اندیشی و فعالیتهای صورت گرفته نکاتی را به اطلاع حاضرین جلسه رساندند و از ریاست محترم مرکز هم اندیشی و همراهان برای قبول این زحمت و حضور در دانشگاه قدردانی و تشکر نمودند.

  • جمعه 15 تير 1397
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

جمعه 09 خرداد 1399 . 23:10 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی