جلسه کارگروه دانشگاهیان دانشگاه‌های شاهرود بزرگداشت فجر ۴۰ به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گفت: این دانشگاه آماده برگزاری مراسم‌ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری همه دانشگاه‌هاست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود،جلسه کارگروه دانشگاهیان دانشگاه‌های شاهرود بزرگداشت فجر ۴۰ به میزبانی و همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شد.

علی رضوانی صبح امروز در جلسه کارگروه دانشگاهیان دانشگاه‌های شاهرود بزرگداشت فجر ۴۰، آماری از رشد علمی کشور از پیش از انقلاب تا دهه اخیر ارائه و بیان کرد: شعارهای ما همان شعارهای اول انقلاب اسلامی بوده اما لازم است این دستاوردها تبیین و اطلاع‌رسانی شود.

رضوانی پیشنهاد داد که برای گرامی‌داشت و نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه ایجاد نمایشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف مانند حوزه نانو، تصاویر شهدا، سیر تحول سیاسی جمهوری اسلامی، دستاوردهای هنری و توانمندی‌های بانوان به صورت بنر فعالیت شود.

وی یادآور شد: باید از استادان دانشگاه برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در مساجد و پاسخگویی به شبهات و از ۴۰ تن از نخبگان شهرستان مثل چهره‌های برتر در حوزه پژوهش، سازندگی، خبرنگاری، مدافعان حرم و فعالان سیاسی مثل خبرنگاران دعوت تا معرفی و از آنان تجلیل شود.

رضوانی خاطرنشان کرد: همایش انقلاب اسلامی که دانشجویان و استادان بتوانند مقالات خود را در آن ارائه کنند از دیگر اقداماتی است که می‌توان انجام داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شاهرود نیز از تمام دانشگاه‌ها خواست که برنامه خود را برای بزرگداشت فجر ۴۰ ارائه کنند و نهایت همکاری را با دانشگاه آزاد داشته باشند.

حجت‌الاسلام محمد حسین‌پور گفت: به‌عنوان مثال در حوزه بهداشت و سلامت باید دانشگاه علوم پزشکی دستاوردهای به دست آمده پس از انقلاب را تهیه و با پیش از انقلاب مقایسه و ارائه کند. دانشگاه آزاد نیز می‌تواند آمار علمی و پژوهشی فعلی مثل تعداد مقالات، سطح سواد و آمار بی‌سوادی، تعداد دانشگاه‌ها و مدارس را با قبل از پیروزی انقلاب به‌طور دقیق تهیه، مقایسه و ارائه کند.

  • دوشنبه 24 دي 1397
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

شنبه 10 خرداد 1399 . 00:40 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی