هنرستان تربیت بدنی سما تنها هنرستان تربیت بدنی پسران شهرستان و بهره مند از مجموعه ورزشی و اساتید مجرب دانشگاه است.

کویر امروز.jpg

معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در جشن اعیاد شعبانیه تصریح کرد: هنرستان تربیت بدنی سما تنها هنرستان تربیت بدنی پسران شهرستان و بهره مند از مجموعه ورزشی و اساتید مجرب دانشگاه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، جشن اعیاد شعبانیه در هنرستان فنی و حرفه‌ای تربیت بدنی سما برگزار شد. در این مراسم که دکتر سید جواد حسینی معاون سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، مجید محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، آقای سید جواد بیطرف عضو شورای اسلامی شهر شاهرود و جمعی از والدین دانش‌آموزان حضور داشتند، بعد از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید، تعدادی از دانش‌آموزان به اجرای برنامه‌های متنوع و شاد از قبیل ارائه مقاله، مولودی خوانی و اجرای مسابقه پرداختند.

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما شاهرود ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تبریک اعیاد شعبانیه در خصوص ویژگیهای ارزشمند هنرستان اظهار کرد: هنرستان تربیت بدنی سما دانشگاه آزاد شاهرود تنها هنرستان تربیت بدنی سما پسران در شهرستان است که کار خود را در مهر ماه سال 97 با جذب 32 دانش آموز آغاز کرد و برای پرورش دانش آموزان از امکانات مناسبی مثل زمین چمن، سالن سرپوشیده بدنسازی، سالن کشتی، سالن ژیمناستیک، سالن بدمینتون، سالن تنیس و شطرنج برخوردار است به صورتی که دانش آموزان برای گذراندن هیچ یک از این پودمان های عملی نیازی به ترک محیط آموزشی خود ندارند و آموزشهای علمی و عملی در کنار هم و در یک مجموعه انجام می شود.

دکتر سید جواد حسینی با تشکر از همکاری اداره ورزش و جوانان و هیاتهای ورزشی شهرستان به خاطر در اختیار قرار دادن مدرسین و مربیان ارزشمند خاطر نشان کرد قرار گرفتن این هنرستان در مجموعه دانشگاه این امکان را به ما داد که از اساتید مجرب گروه تربیت بدنی دانشگاه هم استفاده کنیم و استفاده از اساتید دانشگاه برای تدریس در هنرستان سما مزیتی ارزشمند است.

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تبریک اعیاد مذکور و اهدای یک عدد میز پینگ پنگ به هنرستان، حمایت همه جانبه خود را جهت توسعه هنرستان تربیت بدنی سما که تنها هنرستان تربیت بدنی پسران در سطح شهرستان می‌باشد اعلام کرد. در پایان این مراسم با اعطای لوح تقدیر و جایزه از رتبه‌های برتر علمی و فرهنگی هنرستان تجلیل به عمل آمد.

 

لینک خبر در خبرگزاری ایسکانیوز

لینک خبر در خبرگزاری آنا

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • دوشنبه 02 ارديبهشت 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

چهارشنبه 14 خرداد 1399 . 19:23 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی