قهرمانی تیم باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد شاهرود در مسابقات بین المللی سازه های ماکارونی کُرد کاپ

photo_2019-05-13_10-15-56.jpg

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از رکورد زنی تیم این باشگاه در مسابقات بین المللی سازه های ماکارونی کُرد کاپ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، سازه تیم باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد شاهرود با تحمل وزن حدود 756.1 کیلوگرم و راندمان 2733.55 عنوان قهرمانی مسابقات بین المللی سازه های ماکارونی کُرد کاپ در گرایش سازه های راندمانی را بدست آورد.
 رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از موفقیت تیم این باشگاه در گرایش سازه های راندمانی در اولین دوره مسابقات بین المللی سازه های ماکارونی کُرد کاپ خبر داد.
دکتر نسرین صالحی در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: در این مسابقات که به همت دانشگاه ملی کردستان و انجمن کشوری سازه های ماکارونی ایران در دو گرایش راندمان و ستون فشاری برگزار شد، بیش از 80 سازه بارگزاری گردید و رقابت ها در بخش دانشجویی برگزار شد. در گرایش راندمان این مسابقات، سازه تیم باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد شاهرود با تحمل وزن حدود 756.1 کیلوگرم و راندمان 2733.55 عنوان قهرمانی مسابقات را بدست آورد.
عضو هیات علمی دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهرود در مورد هدف و نحوه برگزاری این مسابقات گفت: در این مسابقات که با اهداف آموزشی، آزمایش طراحی و یا برای رقابت علاقمندان و آمادگی برای شرکت در مسابقات مختلف برگزار می گردد، سازه ها از جنس ماکارونی هستند که با کمک چسب طراحی و ساخته می شوند.

وی خاطر نشان کرد: همه ساله مسابقات مختلفی در سراسر جهان توسط مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی در زمینه سازه های ماکارونی و برای سنجش میزان تحمل پذیری وزن و فشار توسط این سازه ها برگزار می شود.
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد شاهرود کسب این موفقیت را به مجموعه دانشگاه آزاد کشور و به ویژه اعضای تیم باشگاه آقایان علیرضا جاودانیان، فرزاد ریگی و دکتر احسان کاشی تبریک گفت و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

شایان ذکر است آقای فرزاد ریگی فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران گرایش سازه از دانشگاه آزاد زاهدان و دانشجوی رشته راه و ترابری مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شاهرود است و پیش از این نیز در مسابقات مختلف ملی و بین المللی به رتبه های متعددی دست یافته است که چند نمونه از آن در ادامه قرار داده شده است:

  1. مقام دوم در گرایش راندمان ۱ متر مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه خاوران مشهد سال ۹۵
  2. مقام اول گرایش راندمان مسابقات ملی سازه های ماکارونی دانشگاه شهیدبهشتی تهران سال ۹۴
  3. مقام اول در گرایش سازه های سنگین در مسابقات کشوری سازه های ماکارونی در دانشگاه مازندران  سال ۹۵
  4. کسب مقام سوم گرایش راندمانی در مسابقات کشوری باتیس تهران سال ۹۴
  5. مقام سوم مسابقات بین المللی SBC تهران سال ۹۷
  6. کسب مقام دوم گرایش راندمان مسابقات بین المللی SBC تهران سال ۹۶
  7. کسب مقام سوم گرایش ستون فشاری در جشنواره ملی کارون کاپ اهواز سال۹۶
  8. کسب مقام پنجم گرایش راندمانی در جشنواره بین المللی اروند ۹۶
  9. مقام اول گرایش سنگین مسابقات ملی دانشگاه گیلان ۹۵

 

 

لینک خبر در خبرگزاری ایسکانیوز

 

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

شنبه 10 خرداد 1399 . 01:17 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی