قهرمانی دانش آموز هنرستان تربیت بدنی سما شاهرود در مسابقات کشوری زورخانه‌ای

photo_2019-10-11_20-31-45.jpg

دانش آموز هنرستان تربیت بدنی پسرانه سما شاهرود در مسابقات قهرمانی کشوری رشته کباده در رده سنی جوانان و امید به مدال طلا دست یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، دانش آموز هنرستان تربیت بدنی سما شاهرود در مسابقات قهرمانی کشوری در رشته کباده در رده سنی جوانان و امید به مدال طلا دست یافت.
امیرحسین حاجی محمدیان دانش آموز هنرستان تربیت بدنی سما شاهرود موفق شد در مسابقات «یادواره شهدای مدافع حرم و ورزشکاران شهید خمینی شهر» که در آن ورزشکارانی از سراسر کشور حضور داشتند با غلبه بر رقیبان جایگاه نخست مسابقات را در رشته کباده از آن خود کند.
حاجی محمدیان به نمایندگی از منطقه یک کشور که شامل استان‌های سمنان، مازندران، گلستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی می‌باشد در این مسابقات شرکت کرد و در رقابت با نمایندگان مناطق ۷ گانه کشور به رتبه اول دست یافت.
حاجی محمدیان دانش آموز سال یازدهم هنرستان تربیت بدنی سما شاهرود است که امسال برای سومین سال پیاپی موفق به کسب مقام قهرمانی شد.
همچنین در این مسابقات ورزشکارانی از استان‌های اصفهان و کردستان به ترتیب به جایگاه‌های دوم و سوم دست یافتند.
لازم به ذکر است دانش آموزان هنرستان تربیت بدنی سما شاهرود تا کنون به ۹ مقام کشوری و استانی و شهرستانی در رشته‌های جودو، شنا، کشتی، والیبال، تکواندو و ... دست یافته اند.

 

لینک خبر در خبرگزاری بسیج
لینک خبر در خبرگزاری آنا
لینک خبر در پایگاه خبری شاهوار فردا

 

  • پنجشنبه 25 مهر 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

شنبه 05 بهمن 1398 . 09:19 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی