قهرمانی تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در مسابقات استانی

1.jpg

در مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاههای آزاد اسلامی استان سمنان تیم واحد شاهرود فاتح مسابقات فوتسال کارکنان استان سمنان شد

تیم دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود موفق شد همچون سال گذشته با غلبه بر حریفان مقام قهرمانی مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان سمنان را از آن خود کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، در مسابقات فوتسال برادران کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاههای آزاد اسلامی استان سمنان که به میزبانی واحد شاهرود برگزار شد تیم دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به مقام قهرمانی و تیم دامغان به مقام نایب قهرمانی دست یافتند.
این دوره از مسابقات مزین به نام شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بود و در ترکیب تیم های شرکت کننده اعضای هیات علمی و کارمندان حضور داشتند.

تیم شاهرود موفق شد در بازی نهایی تیم دامغان را با نتیجه 3 بر 1 شکست دهد و کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

لازم به ذکر است سال گذشته نیز تیم شاهرود موفق شده بود در همین دوره از مسابقات که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان برگزار شده بود به مقام نخست مسابقات دست پیدا کند.

 

لینک خبر در خبرگزاری ایسکانیوز

 

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • چهارشنبه 01 آبان 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

شنبه 10 اسفند 1398 . 05:03 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی