رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در جلسه قرآنی اساتید بسیجی

photo_۲۰۱۹-۱۱-۳۰_۰۸-۴۳-۲۶.jpg

تمام اعضای هیأت رئیسه و بیش از 90 درصد اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود عضو بسیج هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در جمع اساتید بسیجی این دانشگاه به توانایی بسیج در مدیریت بحرانهای کشور اشاره کرد و افزود: با نیروی بسیج در طول چهل سال بر کلیه بحرانها فائق شده ایم و پس از این هم اگر مردم ما بسیجی وار در صحنه باشند هیچ مزدوری نمی تواند به مملکت ما آسیب بزند.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد اساتید این واحد دانشگاهی عضو بسیج اساتید هستند گفت: با روحیه جهادی و فعالیت بسیجی وار دوران سخت مالی دانشگاه را پشت سر می گذاریم و در این مسیر از تاریخ این مملکت درس گرفته ایم.

دکتر سید احمد ابوالقاسمی فر ضمن بیان اینکه تمام هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود عضو بسیج هستند از فعالیتهای جهادی هیأت رئیسه این دانشگاه تقدیر کرد و افزود: از زمان تغییر مدیریت ها در واحد حوزه های مختلف دانشگاه فعال تر شده اند و به خصوص معاونت علمی دانشگاه که شامل حوزه های آموزش و پژوهش می شود بسیار ارتباطات خوبی را با صنعت و سازمانها برقرار کرده است.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود خطاب به نماینده شهرستانهای شاهرود و میامی که در این جلسه به همراه تعدادی از مسؤولین شهرستان حضور داشت گفت: " پیش از این دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود را در بسیاری محافل صنعتی و سامانها به رسمیت نمی شناختند اما اکنون به جایی رسیده ایم که مدیران ارشد استان در جلسات مدیریت بحران که در استانداری شکل می گیرد حاضر می شوند تا از دانش اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بهره مند شوند."

دکتر سید حسن حسینی نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در محفل قرآنی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود که در مسجدالنبی(ص) این واحد دانشگاهی برگزار شد در ابتدای سخنان خود، ضمن اشاره به دیدار اخیر بسیجیان با رهبر انقلاب این جمله ایشان را خاطرنشان کرد که: "بسیج یک تفکر است، تفکری فراگیر که به قشر خاصی ربط ندارد و خود جریانیست که تهدید را به فرصت تبدیل می کند" ، این امر تنها برعهده اساتید، فرهنگیان، پزشکان و ... نیست، بلکه همه اقشار جامعه را فرا گرفته و نتیجه آن را اینگونه می‌بینیم که بسیج در تمام زمینه های فرهنگی، آموزشی، نظامی و جهادی پای کار است.

سخن گوی کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین پیرامون افزایش قیمت بنزین افزود: همانطور که مستحضر هستید بسیاری از دولت ها در دوره اول با ترفندهایی قیمت ها را ثابت نگاه می دارند و از تورم جلوگیری می کنند و در دوره دوم خود رها سازی می کنند و قیمت ها افزایش میابد.
وی در خصوص عملکرد مجلس در این خصوص گفت: در جریان افزایش قیمت بنزین اگرچه مجلس تصویب کرد که افزایشی نداشته باشیم اما دولت زیر بار حرف مجلس نرفت. البته این اقدام دولت درست است و مصرف بنزین را کاهش می دهد اما ضربه روانی و روحی آن بیشتر از صرفه جویی آن است.

دکتر حسینی ادامه داد: علی اَیُّ حال لایحه افزایش قیمت بنزین در جلسه سران قوا به تایید شورای سران رسید که آن هم انتقادات زیادی از جانب همان اعضا پشتش بود.

سید حسن حسینی گفت: این اقدام دولت باعث موجی از نارضایتی مردم شد که فرصت طلبی اشرار و اغتشاشگران جریان اعتراضات و خواسته های مردم را به تخریب اموال عمومی و ضربه به بیت المال برد.

حسینی ادامه داد: بعد از این اغتشاشات ما شاهد واکنش مقام معظم رهبری به این جریان بودیم که همه جامعه و مطالبه گران را آگاه ساخت که "در زمین دشمن بازی نکنند" که این کلام حضرت آقا مردم را از اشرار جدا کرد.
نماینده محترم مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی افزود: تا روز یکشنبه نیروهای انتظامی در حال درگیری با اشرار بودند اما به دلیل آموزش دیده بودن اغتشاشگران نمی توانستند حریف آن ها شوند. این مسئله تا آنجا پیشرفت که سردار سلامی به بسیجیان اجازه ورود به جریان را داد و این اقدام منجر به آن شد که اشرار متواری شوند. این قدرت و اقتدار بسیج در جریان سیل و زلزله هم نمود پیدا میکند که بسیجیان از همه اقشار به یاری هموطنان آسیب دیده می روند.

سید حسن حسینی شاهرودی در ادامه جلسه به شنیدن و پاسخگویی به سؤالات حاضران پرداخت و توضیحاتی را نیز در مورد عملکرد چند ساله خود در نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی شاهرود ارائه کرد.
پس از پایان این جلسه که تا پاسی از شب به طول انجامید نماینده شهرستانهای شاهرود و میامی و هیأت همراه مهمان سفره بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود شدند.

 

لینک خبر در خبرگزاری آنا

 

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • شنبه 09 آذر 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

دوشنبه 16 تير 1399 . 05:46 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی