جشن میلاد با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و گرامیداشت روز پرستار

photo_۲۰۲۰-۰۱-۰۱_۱۶-۰۲-۱۸.jpg

مراسم جشن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، جشن بزرگ میلاد با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و نکوداشت مقام پرستار به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها برگزار شد.

این جشن باشکوه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، امام جمعه شهر، نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، اعضای شورای شهر شاهرود، و با حضور پرستاران بیمارستانها، مراکز بهداشتی و هلال احمر شهرستان شاهرود و پرستاران و کارکنان و تعدادی از مسؤولین بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) و دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، سه شنبه 98/10/10 در تالار همایش پورسینای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار گردید.

در این مراسم که توسط سازمان نظام پرستاری و با همکاری رؤسای دانشگاه های آزاد اسلامی شاهرود و دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به صورت هماهنگ ترتیب داده شده بود از پرستاران نمونه سطح شهرستان تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم گروه موسیقی به اجرای زنده موسیقی و تعدادی از هنرمندان هم به اجرای نمایش پرداختند و در پایان مراسم از 55 نفر از پرستاران شاهرود و 2 نفر از پرستاران هلال احمر به عنوان پرستاران نمونه و 16 نفر پرستار بازنشسته، سوپروایزرها و سرپرستاران بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) با اهداء گل، هدایای نقدی و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد و خانم زهرا اسکندری به عنوان پرستار نمونه کشوری هیات مدیره های نظام پرستاری کشور معرفی شد.

همچنین در روزچهارشنبه 98/10/11 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و جمعی از مسؤولین دانشگاه و شهردار شاهرود با پرستاران در بخش های مختلف بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) دیدار کردند و با اهدای گل و شیرینی میلاد باسعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار را به ایشان تبریک گفتند.

در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین نظری امام جمعه موقت شاهرود خطاب به پرستاران ضمن تبریک این روز با عظمت گفت: پيامبر خدا حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند: هر كس در برآوردن نياز بيمارى بكوشد، خواه آن را برآورد و خواه برنياورد، از زير بار گناه خويش بيرون مى‏‌رود، به‏ سان آن روز كه از مادر زاده شده است و من مشابه چنین مقامی را در احادیث کمتر دیده ام و این نشان عظمت کار پرستاری است و برای شما آرزوی موفقیت در این امر خطیر و وظیفه ارزشمند را دارم.

لینک خبر در خبرگزاری آنا

 

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • سه شنبه 10 دي 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

سه شنبه 24 تير 1399 . 19:35 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی