🏴پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در پی شهادت سردار سلیمانی و تنی چند از مجاهدان🏴

57839730.jpg

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در پی شهادت سردار سلیمانی و تنی چند از مجاهدان پیام تسلیت صادر کرد

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
🌷انالله واناالیه راجعون🌷
“مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلا”

شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام، سرباز ولایت، سرباز مدافع حرم، پرچمدار جبهه انقلاب و مقاومت سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر ایران توسط تروریست های آمریکایی، ایران و ایرانیان و بلکه آزادگان سراسر جهان را در غم و اندوه فرو برد. به یقین شهادت هنر مردان خدا و راه و سرنوشت ایشان است و چه سرنوشتی بهتر و والاتر از شهادت در راه پروردگار مهربان.
بی‌شک، دولت مردان خبیث آمریکا که با این عمل ددمنشانه، خط بطلانی بر حیات پرشرارت خود به ویژه در منظقه غرب آسیا رقم زدند، به زودی قصاص خون پاک این سرباز رشید و سرافراز این مرز و بوم را پرداخت خواهند کرد اما پیش از آن، به طور قطع مشاهده خواهند نمود که ایران عزیز، مملو از سلیمانی‌ها است که با نیروی ایمان و مجاهدت، بساط ظلمِ شیطان بزرگ را از روی زمین محو خواهند کرد. ‏شهادت جامه‌ای بود که جز آن برازنده حاج قاسم نبود. اما آمریکا باید بداند بهایی را بابت این حماقت خواهد پرداخت که در مخیله سران کاخ سفید نمی‌گنجد. راه آن مجاهد باقی است.
" وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ "
بله شهیدان زنده هستند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند. اگرچه حاج قاسم از بین ما رفت اما او را ناظر بر خود می دانیم و پرچمی را که برافراشته را زمین نخواهیم گذاشت.
بدرود ای مجاهد
بدرود ای شهید
بدرود حاج قاسم
اینجانب به نمایندگی از طرف کلیه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام، مالک اشتر زمان، سردار قاسم سلیمانی و دیگر یاران ایشان را به محضر امام عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، آحاد رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی، خانواده معززایشان و ملت رشید ایران و عراق و دیگر شیعیان و آزادیخواهان جهان، تبریک و تسلیت می گویم.
مجرمان بدانند که از ایشان انتقام گرفته خواهد شد.

سید احمد ابوالقاسمی فر
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

 

درج خبر در خبرگزاری بسیج

  • جمعه 13 دي 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

سه شنبه 24 تير 1399 . 20:49 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی