بازدید مدیر کل راه و شهر سازی شرق استان از دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود

photo_2020-01-10_11-31-12.jpg

مدیر کل راه و شهر سازی شرق استان سمنان به منظور آشنایی با توانمندیهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، از امکانات و تجهیزات این دانشگاه بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، مدیرکل راه و شهر سازی شرق استان سمنان به همراه معاون حقوقی و املاک این اداره از امکانات و آزمایشگاه‌ها و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود بازدید کرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود ضمن عرض خیر مقدم به هیأت حاضر در دانشگاه به بحث مسکن اساتید و کارکنان نیز اشاره کرد و خواستار مساعدت اداره کل راه و شهر سازی شرق استان سمنان در واگذاری زمین مسکونی به کارکنان و اساتید این واحد دانشگاهی شد.
دکتر سید احمد ابوالقاسمی فر به عنوان پیشنهادی جایگزین در نظر داشتن سهمی از طرح اقدام ملی مسکن به دانشگاهیان را به مدیر کل راه و شهر سازی شرق استان سمنان پیشنهاد داد.
مدیر کل راه و شهر سازی شرق استان سمنان نیز ضمن تقدیر از زحمات مدیران، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به رتبه علمی و پژوهشی خوب واحد شاهرود در قیاس با دانشگاه‌های دیگر سطح شهرستان اشاره کرد و قول مساعد داد که از همکاری‌ها و تفاهم نامه‌های مشترک بین دانشگاه و اداره کل راه و شهر سازی استان استقبال شود.
مهندس امیر عمیدی نظرات هیات رئیسه دانشگاه در زمینه مسکن را حائز اهمیت دانست و دستوراتی چند، در جهت پیگیری این امر صادر کرد.

 

لینک خبر در خبرگزاری بسیج

  • جمعه 20 دي 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

سه شنبه 24 تير 1399 . 21:37 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی