معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان: مردم کادر درمانی را در فرآیند مدیریت بهداشتی و کنترل کرونا یاری کنند

1.jpg

دکتر محمدحسین حسنی در توصیه‌هایی به مردم عنوان کرد که هموطنان با حفظ آرامش و خودداری از استرس و رعایت دستورالعمل عمومی پیشگیری از ویروس کرونا در فرآیند مدیریت بهداشتی و کنترل بیماری ما و خودشان را یاری کنند.

محمدحسین حسنی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا درباره تمهیدات دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: «دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، سوم اسفند جاری بلافاصله پس از خبر شیوع ویروس با تشکیل جلسه هیئت رئیسه و برگزاری کمیته بحران مبنی بر ایجاد شرایط کنترل و پیشگیری تمهیداتی از قبیل تعطیلی برنامه‌ریزی شده کلاس‌ها، تعطیلی سلف سرویس و خوابگاه، تأمین مواد ضدعفونی و ماسک برای کارکنان و عوامل بیمارستانی، ایجاد بستر آموزشی برای کارکنان، استادان، دانشجویان و .... را پیش‌بینی کرد.»

متخصص بیماری‌های داخلی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود خاطرنشان کرد: «تمام کلاس‌های دانشجویی تا پایان هفته تعطیل اعلام شده و ساعت کاری کارکنان از ۷:۳۰ الی ۱۲:۱۰ است. دانشجویان اینترن پزشکی نیز طبق برنامه‌ریزی و شیفت‌بندی به کار خود ادامه خواهند داد.»

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دانشگاه آزاد اسلامی با علوم پزشکی استان سمنان همکاری داشته یا درخواستی شده است؟ به آنا گفت: «بله، طی جلسات مشترک برگزارشده، تصمیمات مقتضی اتخاذ و تمهیدات لازم در نظر گرفته شد. از جمله نحوه اعزام بیمار، نحوه کنترل دانشجویان، نحوه اطلاع‌رسانی، نحوه آموزش عمومی، نحوه ضدعفونی و ... مشخص شد.»

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در توصیه‌هایی به مردم عنوان کرد که هموطنان با حفظ آرامش و خودداری از استرس نابجا، رعایت بهداشت شخصی و عمومی، کاهش ترددهای غیرضروری، رعایت موارد مندرج در دستورالعمل عمومی پیشگیری از ویروس کرونا منتشر شده توسط مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در فرآیند مدیریت بهداشتی و کنترل بیماری ما و خودشان را یاری کنند.


لینک خبر در خبرگزاری آنا

  • جمعه 16 اسفند 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

چهارشنبه 22 مرداد 1399 . 23:32 .

ارسال پیام مستقیم برای ارتباط با ریاست
در حال انجام عملیات...
ارتباط با ریاست
ارتباط با ریاست
ارسال پیام مستقیم برای روابط عمومی
در حال انجام عملیات...
روابط عمومی
روابط عمومی